נוער יזרעאלי עולה!

מעל 2,000 ילדים ובני נוער מעמק יזרעאל פתחו את שנת הפעילות של מחלקת הנוער
24/10/2019 עודכן בתאריך

טקס פתיחת שנת הפעילות של מחלקת הנוער במועצה האזורית עמק יזרעאל התקיים במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל.

 

מעל 2,000 מילדי עמק יזרעאל (בשכבות ד'-י"ב') ועוד אלפים מבני משפחותיהם, חגגו את פתיחת שנת הפעילות באמפי נהלל, כמדי שנה. במסגרת הטקס התקבלו בחגיגיות שכבות ד' העולות לראשונה לתנועות הנוער השונות: בני המושבים, התנועה החדשה, השומר הצעיר, בני עקיבא ונוע"ם.

 

הטקס חתם יום חוויתי של טיולים אליהם יצאו החניכים כבר בשעות הבוקר, ברחבי שביל יזרעאל קק"ל. לפנות ערב, נרגשים ומלאי חוויות, הגיעו בני הנוער לנהלל לטקס פתיחת שנת הפעילות תש"פ. במהלך הטקס, הופיעו להקות צעירות מהעמק שהקפיצו את הקהל והוקרנו סרטים של ההכנות לטקס והטיולים אליהם יצאו בני הנוער.

השנה, הצטרפו לטקס פתיחת השנה גם בני נוער מהושעיה, שדה יעקב, סואעד חמירה ומנשייה זבדה.

 

ראש המועצה, אייל בצר בירך באירוע: "אני גאה להיות נוכח במעמד פתיחת שנת פעילות נוספת למחלקת הנוער במועצה. מחלקת הנוער שלנו מובילה ופורצת דרך בתחומה ומאפשרת מנעד פעילויות רחב לילדים ולבני הנוער במועצה –תנועתיות וחברתיות. תנועת הנוער עמק יזרעאל היא תנועה ערכית חשובה, בה אתם לומדים על העמק והקהילות שלכם דרך ארץ שלמה. אתם העתיד שלנו- של העמק, המדינה והחברה הישראלית.
ברכות חמות לחניכים החדשים– ילדי כיתות ד' שמתחילים את שנתם הראשונה בתנועה, אני מאחל לכולכם שנה טובה ומלאת עשייה פורייה".

 

תום אלבו, מנהל מחלקת הנוער במועצה ברך ואמר: "אנחנו נרגשים לפתוח שנת פעילות חדשה במחלקת הנוער. השנה כבכל שנה, אתגרים חינוכיים רבים נצבים בפנינו, לצדם גם אפשרויות רבות לדייק את הפעילות האזורית המרשימה שלנו. אני שמח לספר לכם כי בחודשים האחרונים השלמנו את ההכנות לקראת פעילות אזורית ויישובית המכילה את כל תנועות וארגוני הנוער במועצה. כולם הם נוער 1 – נוער עמק יזרעאל.

פעילות מחלקת הנוער תשים דגש משמעותי השנה בנושא "ואהבת לרעך כמוך". נדגיש ונחזק את הקשרים בינינו, נבסס תקשורת מכבדת ומכילה, נדגיש את חשיבות הטלת הספק וההבדל בין פרשנות לאמת אובייקטיבית. נעשה את זה ביחד ורק כך נמשיך להיות אור ומופת לחינוך חברתי במדינת ישראל."

עבור לתוכן העמוד