מוקירים את ותיקי העמק

ערב הוקרה מרהיב נערך לוותיקי העמק עם מופע של הזמרת המוערכת, לאה שבת

31/07/2019 עודכן בתאריך

כמדי שנה, ערכו המועצה ועמותת ותיקי העמק, ערב הוקרה לוותיקים בתמיכת המשרד לאזרחים ותיקים.

השנה, במרכז הערב שהפך למסורת, עמדה הופעתה של הזמרת לאה שבת, מהזמרות המוערכות במוזיקה הישראלית.

 

ראש המועצה האזורית, אייל בצר, ברך את הוותיקים ואמר: "קיימת תנופה של עשייה למען ותיקי העמק ומחלקות רבות במועצה שותפות לכך. אתם לומדים, מטיילים, יוצרים, רוקדים, צופים בקונצרטים והצגות, מעורבים בעשייה היישובית, מתנדבים- אתם בלתי ניתנים לעצירה והלב הפועם של העמק."

בצר הודה לעמותת ותיקי עמק יזרעאל בראשותה של נוקי בן שושן המנכ"לית, ולאתי גפן, מנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה על העשייה למען הוותיקים.

 

נוקי בן שושן, מנכ"לית העמותה, ברכה אף היא את הוותיקים ואמרה: "כדי להעניק שרות מיטבי לוותיקי העמק, חוברות ביחד מחלקות המועצה ובראשן אגף קהילה ורווחה בשיתוף פעולה עם העמותה. הכל בכדי להעניק לכם ותיקים, שירותים מצוינים, קרובים נגישים ואיכותיים."

 

אתי גפן, מנהלת אגף קהילה ורווחה: "שרותי המועצה לוותיקים נמצאים בתנופה, אליה אנו רותמים את יישובי המועצה וגופים אזוריים. מבחינתנו הוותיק עומד במרכז ותפקידנו לעשות עבורו את המיטב."

ערב זה שהופק על ידי מחלקת התרבות במועצה, מתווסף לפעילותה של עמותת ותיקי העמק אשר דואגת, לאורך כל השנה, לשפע של פעילויות בסב יום לרווחת הוותיקים.

 

ותיקי העמק עומדים במרכז תשומת הלב של העשייה במועצה ובימים אלה מקודם מהלך לחיזוק נוסף האוכלוסייה הוותיקה בישובים, על ידי הקמת צוות מועצתי המורכב מנציגי הישובים. זאת, על מנת להפוך את הקהילות ל"רב דוריות", הנותנות מענה מאוזן לכל הגילאים, ולוותיקים בפרט.

 לאחרונה, הוקם מרכז הכוון באגף קהילה ורווחה, שיספק שירותי ייעוץ והכוונה לגיל הפרישה במגוון תחומים- תעסוקה, התנדבות, אורח חיים בריא, ניהול פיננסי ועוד.

בנוסף, קיים מערך שירותים ופעילויות רחב במיוחד, שמציעות המועצה והעמותה לוותיקי העמק, ביניהם; לימודים בקתדרת עמק יזרעאל, סדנאות, טיולים, הכשרות, פעילות רחבה במרכז היום, קהילה תומכת, הרצאות, חגים ועוד.

עבור לתוכן העמוד