תמיד נותנים שירות ומגיעים במהירות!

2/07/2019 עודכן בתאריך

במהלך שנת הלימודים הנוכחית, עברו תלמידי שכבת ט' מבית הספר קישון, קורס מגישי עזרה ראשונה של מד"א, על מנת לחזק את תחושת המסוגלות האישית שלהם ולקבל כלים להצלת חיים, בנוסף לערכים חשובים כמו התנדבות וסיוע למען הקהילה.

 

בית הספר קישון מוביל מסורת בית ספרית זו של הכשרת מגישי עזרה ראשונה, זו השנה השנייה, מתוך אמונה והבנה כי כל אחד יכול לתרום לחברה ואף להיתרם ממנה.

בית ספר קישון שם לו למטרה מרכזית הטמעת ערכים בדרכים שונות ובאופן ספירלי, בין שכבות הגיל השונות.

 

הקורס הועבר על ידי מחלקת ההדרכה של מד"א, המובילה את תחום הדרכות העזרה הראשונה במדינת ישראל, כשאחת ממטרותיה המרכזיות הינה מתן כלים וידע, בידי כמה שיותר אנשים בקרב האוכלוסייה בהגשת עזרה ראשונה ובביצוע פעולות החייאה מצילות חיים. 

 

אסף חן, פראמדיק ואחראי מתנדבים בגלבוע, תושב אלון הגליל ואבא בבית הספר, התגייס לפרויקט, דייק את מערך ההדרכות עבור התלמידים, ליווה וסייע לכל אורך הקורס.

השבוע נערך טקס הסיום החגיגי, במעמד ראש המועצה, מנהלת בית הספר והתלמידים הנרגשים, בו הוענקו להם המדים הנכספים.

 

לדברי מנהלת ביה"ס, עירית גולן רביב: "ההתנדבות, הנתינה והשאיפה למעורבות ועוד ערכים שהינם נר לרגלינו, בתפיסה החינוכית אותה אנו מתווים, הם אלה המגביהים עוף בקרב ילדינו. יכולותיו של ארגון מד"א מבוססות על ההון האנושי שלו ומערך המתנדבים המרכיב אותו. בוגרי ביה"ס קישון הינם ממיטב הנוער והמכנה המשותף הוא הרצון, הנחישות והערכים, לאורם מתחנכים גם תלמידינו".

 

ראש המועצה, אייל בצר, הוסיף: "השילוב בין החשיבות שבמתן סיוע מידי בהגשת עזרה ראשונה, לבין הערכים העומדים בבסיסו- סיוע לקהילה, התנדבות ומעורבות, הם אלו המתקיימים בלב החינוך בעמק, למידה לצד הטמעת ערכים ודרך ארץ. יישר כוח לתלמידי קישון הנפלאים!"

עבור לתוכן העמוד