נולדו לרקוד!

במוצאי שבת התקיים מופע הסיום של עונת המחול של האולפנה למחול, החותם את שנת הלימודים הנוכחית
17/06/2019 עודכן בתאריך

בערב חגיגי ומרחיב לב, שהתקיים במוצאי שבת בנוכחות ראש המועצה אייל בצר, הורים, אורחים ותלמידים, נערך מופע הסיום של מרכז המחול בבית האמנויות, לשנת הלימודים הנוכחית.

 

ערב זה מסכם תהליך ארוך, שעברו הרקדניות במהלך השנה ומהווה את נקודת השיא של השקעתן האינסופית. במהלך הערב נפרד צוות האולפנה מתלמידות המחול, בנות כיתה י"ב.


במופעי סיום השנה במחול, רקדו כ-400 תלמידות בחמישה מופעים שונים, מכיתות ח' ועד י"ב, הלומדות בבית האמנויות ובשלוחותיו בגבעת אלה ובשמשית. הבנות רקדו במגוון סגנונות מחול- מהבלט קלאסי, הריקוד המודרני, דרך קומפוזיציה, היפ הופ וג'אז.

 

לאה זית, מנהלת בית האמנויות, הודתה לגבי צפניה, מנהל מרכז המחול שעמד מאחורי הפקת אירועי סיום המחול וניצח ביד רמה על התלמידות, בחמישה מופעים שונים. לרקדניות אמרה: "אתן, רקדניות המסלול המקצועי, המגיעות 3 או 4 פעמים בשבוע ליום מפרך של חזרות, הנכן דוגמא ומופת. כל יום הוא פתח חדש להתמודדות עם קושי פיזי ורגשי. מעטים מבני הנוער היום מוכנים לקחת על עצמם סדר יום כמו שלכן, ללא הנחות ופשרות."

 

ראש המועצה, אייל בצר, הוסיף ואמר: "בעולם המחול הדרך קשה, רצופת מכשולים, משברים, יזע ולא מעט דמעות. אבל מי שמסיים אותו יודע שהשמיים הם הגבול בעבורו."

עבור לתוכן העמוד