במילה אחת בודדה, הלב מלא בהמון תודה

27/05/2019 עודכן בתאריך

בשבוע שעבר, התקיים אירוע רב דורי מרגש ומיוחד, לבני משפחות הסב-יום. ילדים, נכדים ונינים הצטרפו אל ותיקי העמק ליום גדוש בפעילויות משפחתיות.

היום נפתח בפעילות גופנית עם ההתעמלות בין דורית מיוחדת, שהועברה על ידי אפרת גולדנברג. יחד הם עברו חוויה ייחודית של שיעור ביודנסה בין דורי.

 

ההתרגשות הייתה בשיאה עם המעבר לשירת ההמונים. 'שירת המונים' הוא מיזם, שתפס תאוצה בתקופה האחרונה, המאפשר לכל אוהבי המוסיקה להתחבר יחדיו ופשוט לשיר. העוצמה שבמיזם, טמונה בתחושת ה"ביחד".

אסנת יצחק ליכטנשטיין, זמרת ומורה לפיתוח קול בבית האומנויות, הנחתה את אירוע השירה יחד עם דורית ארד, פסנתרנית, ותלמידי בית האומניות: נטע גולדנשטיין- גיטרה, טל שניצר- קלרינט וגיל שיינפלד על התופים. נבחר השיר העל-זמני "הללויה".
הביצוע המשותף של ותיקי הסב יום לצד משפחותיהם, גרף התלהבות רבה והתרגשות עצומה.

 

אייל בצר, ראש המועצה, אשר השתתף בשירה אמר מיד לאחריה:"היום אתם שרים יחדיו את השיר 'הללויה', שיר הלל ותודה ובאמת יש הרבה על מה להודות- תודה לכם ולמשפחות הנפלאות שלכם שבאו לקחת חלק ביום המיוחד הזה. אני מאחל לכם שנמשיך לשיר ואת המנגינה הזו אסור להפסיק."

 

קרנית כהן, עובדת סוציאלית בסב יום, נשאה דברים בשמה ובשם נוקי בן שושן, מנהלת הסב יום: "היום, במסגרת אירוע רב דורי, בחרנו להזמין את המשפחות היקרות של חברי הסב יום, לבית שלנו, בית הסב יום. בית, על פי הגדרה מילונית הינו מקום מגורים, משפחה, עם, שבט וגם חוליה של שיר. וכזה הוא הסב יום- בית!"

 

תמי אידלשטיין, מנהלת תרבות ופנאי בסב יום: "אני מקווה שהיום החשוב הזה ייחרט בזיכרוננו. אני רוצה להגיד תודה לכל מי שלקח חלק בהגשמת היום הזה. תודה רבה לכן משפחות יקרות, תודה למבקרי הסב יום, תודה לצוות הסב יום ותודה למעיין דינרמן (סטודנטית בפרקטיקום) שהובילה וניהלה את היום הזה."

עבור לתוכן העמוד