נכנסים לדרך חדשה!

חנוכת כביש הכניסה לבית לחם הגלילית
20/05/2019 עודכן בתאריך

סיומו של פרויקט שיקום וחידוש כביש הכניסה לבית לחם הגלילית נחגג השבוע בטקס גזירת הסרט וחניכתה של הדרך החדשה. עלותו של הפרויקט, אשר כלל גם את חידוש המדרכה במושב, מוערכת בכ-1.2 מיליון שקלים והוא בוצע במימון עיקרי של המועצה והיישוב.

 

כיבדו בנוכחותם ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, נציגי האגודה החקלאית, הוועד המקומי, מנהל הקהילה בהווה אריה בריינס ומנהליה בעבר- ירון גולני וחיים חמי, איריס גרומן נציגת היישוב בהובלת הפרויקט וכמובן רבים מתושביו, אגף ההנדסה במועצה, וכן מתכננים ומהנדסים שעמלו על הפרויקט.

 

מיד בתום הטקס, התקיים על הכביש החדש הפנינג עם הפעלות לקטנטנים ולבני נוער מהיישוב.

מושב בית לחם הגלילית יחגוג 71 שנה ופרויקט זה הינו חלק מתוכנית רחבה יותר של משרד החקלאות, אשר שואף לשקם את התשתיות הקיימות ביישובים הוותיקים.

 

מנהל הקהילה של בית לחם הגלילית, אריה בריינס, סיכם את שיתוף הפעולה במסגרת הפרויקט: "מושב בית לחם הגלילית שבע רצון מאוד מתוצאות הפרויקט. אנו מודים מקרב לב לכל המעורבים. הפרויקט התנהל בצורה יעילה ומהירה על ידי הפועלים והמתכננים, שלקחו בו חלק".

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר אשר נכח בטקס אמר: "פרויקט חידוש התשתיות בבית לחם הגלילית משדרג לאין שיעור את איכות החיים במושב. נמשיך לפעול לשיקום תשתיות ולסלילת כבישים ביישובים ותיקים נוספים."

עבור לתוכן העמוד