מליאה חדשה וסגנית חדשה לראש המועצה הנבחר

28/11/2018 עודכן בתאריך

ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית לאחר הבחירות – השבוע התקיימה ישיבת המליאה ראשונה במסגרתה הושבעו חברי המליאה החדשים המייצגים את יישובי המועצה.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך בישיבה ואמר: "תודה לחברי מליאת המועצה המסיימים היום את תפקידם ובהצלחה לחברי המליאה הממשיכים לכהן וכמובן למצטרפים החדשים.

אייל בצר: "מערכת הבחירות מאחורינו, אני ראש המועצה של כולם. אנו מביטים קדימה ולא אחורה כדי להתמודד בצורה המיטבית עם אתגרי השנים הבאות".

 

במהלך הישיבה, דליה אייל בן מנשה, מי שכיהנה עד כה כמנהלת מחלקת היישובים במועצה, נבחרה פה אחד לתפקיד סגנית ראש המועצה וממלאת מקומו. הסמכויות שהואצלו מראש המועצה לסגניתו הינן בתחום קהילה ורווחה, חינוך בלתי פורמאלי ויישובים. דליה גם תכהן כיו"ר ועדת המכרזים המועצתית. אייל בצר ראש המועצה ברך על הבחירה ואמר: "לדליה נסיון רב במסגרת תפקידה האחרון כמנהלת מחלקת היישובים ובתפקידיה הקודמים קידמה יוזמות רבות. אני מברך אותה על המינוי ובטוח בהצלחתה".

 

דליה אייל, סגניתו החדשה של ראש המועצה וממלאת מקומו: "התרגשתי מאוד כשמליאת המועצה אישרה את בחירתי לתפקיד סגנית ראש המועצה וממלאת מקומו. אני מודה לאייל בצר ולחברי המליאה על האמון. יש לי הרבה תוכניות להמשך; אעסוק בתחומי קהילה ורווחה, חינוך חברתי ויישובים. דלתי תהיה פתוחה להקשבה ולשיח עם התושבים בימי שלישי בין השעות 16:00-19:00 בתיאום עם מנהלת הלשכה, הגב' רבקה יצחקי, בשעות הבוקר בטל' 04-6520008 או במייל: rivkay@eyz.org.il מוזמנים להגיע ולהשמיע כל נושא!"

עבור לתוכן העמוד