כבוד

4/06/2018 עודכן בתאריך

אליפות בתי הספר בכדורעף חופים, שהתקיימה השנה בחוף נווה-ים, קיבצה נערות ונערים מעשרות בתי ספר מרחבי הארץ. את עמק יזרעאל, ייצגה הנבחרת של תיכון "עמקים תבור", שלושים ושלושה תלמידים שהרכיבו שמונה קבוצות, שהתחרו על האליפות.

 

שלישיית בנים מכיתות י'-י"ב מביה"ס, זכו בהישג היסטורי – אלופי המדינה בכדורעף חופים: שירי ספיר, אילון אלעזר (שמתאמן גם בנבחרת ישראל לנוער) ושי סויקה.

 

מי שהובילו אל הנצחון הנכסף, היו שני "משוגעים לדבר": מאמן הנבחרת האגדי, גיורא הלפרין, קפטן נבחרת ישראל בכדורעף ומאמנה לשעבר, שחצה את גיל 70 ועמיקם בן יוסף מקיבוץ שריד, מנהל ענף הכדורעף במועצה.

עמיקם בן יוסף, סיפר על הנצחון: "עם קבוצת הגיל הזו, היינו כבר חמש פעמים בגמר, וסיימנו במקום השני. הגענו תמיד עד הבאר, אבל לא שתינו ממנה. הפעם, גם שתינו!"

 

ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט סיכם: "הזכייה של ביה"ס "עמקים תבור" העניקה כבוד גדול לכולנו. כדורעף החופים מהווה חלק בלתי נפרד מענף הכדורעף שלנו, ובאליפות בתיה"ס השתתפה גם נבחרת מביה"ס וולדורף בהרדוף.

 

במהלך הקיץ תתקיים ליגת כדורעף חופים לישובים, שבשנתיים האחרונות קצרה הצלחה גדולה מאוד, ואנו צופים את הצלחה דומה, גם השנה".

עבור לתוכן העמוד