שלוחה של אגף קהילה ורווחה נחנכה בקיבוץ דברת

13/08/2017 עודכן בתאריך

במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הנהלת הקיבוץ והצוות הבכיר של המועצה, נחנכה בדברת שלוחה חדשה של אגף קהילה ורווחה. השלוחה החדשה הוקמה במטרה להנגיש את השירות לתושבי מזרח המועצה ולהקל עליהם לממשו. המרכז פועל בימים א'-ו' ומעניק מגוון שירותים על ידי אנשי מקצוע בתחומים שונים: טיפול בפרט ובמשפחה, טיפול בילדים ובמתבגרים, טיפולים זוגיים, הדרכות הורים, התמודדות עם משברי חיים כמו גירושין או אובדן, ועוד.

 

טקס חנוכת השלוחה נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, סגנית ראש המועצה חנה פרידמן, מנהלת אגף קהילה ורווחה אתי גפן, צוות עובדות האגף והנהלת היישוב: יוני מרום סיידה, יו"ר הוועד הקהילתי וארז פלג מזכיר היישוב.

 

יוני מרום סיידה, יו"ר הוועד המקומי, אמר: "אנו מתרגשים לחנוך השנה שירות נוסף בקיבוץ ומודים למועצה על שיתוף הפעולה וההענות."

 

מנהלת אגף קהילה ורווחה, אתי גפן, סיפרה על תהליך הקמת השלוחה ועל הרצון להרחיב ולהנגיש את השירותים לכל תושבי המועצה וגם ליישובים מרוחקים יותר. אייל בצר, ראש המועצה, ברך ואמר: "יש לנו מועצה גדולה ויישובים רבים וצומחים. הגישה שלנו היא להנגיש את השירותים לכל יישוב ויישוב. בדברת בעבר דיברנו על ההכרח לגדול – ואכן זה קרה, יש הרחבה מבורכת ביישוב וכעת גם שירותים נוספים – כולם יוצאים נשכרים. תודה לאגף קהילה ורווחה ולקיבוץ דברת על שיתוף הפעולה והעשייה המשותפת לרווחת תושבי הקיבוץ והאזור".

עבור לתוכן העמוד