עשור לפעילות עמותת "אתגרים" בעמק יזרעאל

19/01/2017 עודכן בתאריך

ביום שישי האחרון התקיים בנהלל ארוע חגיגי לציון עשור לפעילות מועדוני האופניים של אתגרים בעמק יזרעאל. הארוע נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, שיצא לרכיבת בוקר עם שלושת המועדונים הפועלים בעמק, ולאחריה התקיימה ארוחת בוקר חגיגית, משותפת.

 

בבוקר החגיגי השתתפו מנכ"ל עמותת אתגרים – אבנר בלקנאי, ענת ירון מנהלת המחלקה להתנדבות,  מובילי המועדונים, רוכבים קבועים ומתנדבים מהעמק המלווים את הרוכבים מדי שבוע.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך ואמר: "שיתוף הפעולה של עמק יזרעאל ועמותת אתגרים, החל כבר לפני יותר מעשור עם תחילת המסורת היפה של מסע "גלגלים של תקווה" המתקיים מדי שנה בעמק. הפעילות השבועית הקבועה מרגשת ומבורכת, אני רואה אתכם מדי שבוע רוכבים יחדיו, זו התנדבות שדורשת אחריות רבה, אנו מברכים עליה והמועצה תמשיך לתמוך במפעל היפה והחשוב הזה". אבנר בלקנאי, מנכ"ל עמותת אתגרים, הודה למועצה על שיתוף הפעולה ארוך השנים, למתנדבים הרבים ולרוכבים שמתמידים ונהנים מהפעילות המשותפת.

 

ענאן מזהר, מנהל מרחב צפון של עמותת אתגרים, ברך אף הוא בהתרגשות רבה, סיפר על התרומה הגדולה של הפעילות לבעלי מוגבלויות ועל כך שגם המתנדבים יוצאים נשכרים מפעילות מבורכת.

 

עמותת אתגרים הוקמה בשנת 1995 על ידי מספר נכי צה"ל ומומחי שיקום והקימו את עמותת אתגרים במטרה ליצור דימוי חדש וחיובי לאנשים עם מוגבלות. העמותה הייחודית פותחת שעריה לאנשים עם מוגבלות מכל סוג ושמה לה ליעד ערכי קידום והעצמה, שילוב חברתי וטיפוח מצוינות – בעיקר דרך טיפוח הביטחון העצמי, התעוזה ותחושת המסוגלות. אתגרים מפעילה כ-6,000 פעילויות בפריסה ארצית, במסגרת תוכניות תהליכיות וחוגי ספורט אתגרי לילדים ולבוגרים עם מוגבלות.

עבור לתוכן העמוד