פרס קליטה מיטבית של משרד החינוך לתיכון עמקים תבור במזרע

3/01/2017 עודכן בתאריך

מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך, ד'ר אורנה שמחון, בירכה בתחילת השבוע את מנהל בית הספר התיכון עמקים תבור, דודו גורן, על זכיית בית הספר בפרס הארצי לקליטה מיטבית לשנת תשע"ו. 

 

אגף התמחות וכניסה להוראה במשרד החינוך העניק ל- 42 בתי ספר, יסודי ועל יסודי, את פרס הקליטה המיטבית, תשע"ו. הפרס ניתן עבור קליטה ראויה של מורים בשלוש השנים הראשונות לעבודתם - בשנת ההתמחות ובשנה הראשונה והשנייה שלאחר ההתמחות.

מטרת הפרס היא להוקיר בתי ספר, אשר קולטים מתמחים ומורים חדשים, באופן של קבלה והעצמה, ומאפשרים  לעובדי ההוראה החדשים להיקלט במערכת החינוך, להתמיד בהוראה ולא לנשור ממנה. 
במשרד החינוך ציינו השבוע כי הניסיון מלמד שמורים אשר נקלטו בבית ספרם במקצועיות וברגישות, יתמידו בעבודתם ויהפכו למורים אכפתיים ומסורים.

 

בבית הספר קיבלו את הבשורה בסיפוק רב. מנהל בית הספר דודו גורן אמר השבוע: "בבית הספר "עמקים תבור" אנו רואים במורים את המשאב החשוב ביותר שיש לטפח בכדי להקנות לתלמידים שלנו חינוך מצויין. אני שמח שמאמצינו לקלוט היטב ונכון מורים בבית הספר זוכים להערכה, עם זאת, הפרס הגדול הוא העשייה המרגשת והערכית של המורים שלנו יום יום, שעה שעה בכיתות ועם התלמידים".

 

רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך, ברכה על הזכייה ואמרה: "בית הספר עמקים תבור מוסיף לשורות הצוות החינוכי מורים חדשים מדי שנה. בית הספר יצר מערך תמיכה וליווי למורים החדשים שמאפשר להם כניסה טוובה ומקצועית לקהילת הצוות החינוכי של בית הספר. הקליטה המוצלחת הזו משביחה ללא הרף את העבודה החינוכית המתקיימת בעמקים תבור".

עבור לתוכן העמוד