צוות מנצח

22/12/2016 עודכן בתאריך

פרס גליקמן 2016 למצויינות בטיפול באדם הזקן, הוענק השנה לצוות המשותף של עמותת ותיקי עמק יזרעאל ואגף קהילה ורווחה במועצה האזורית עמק יזרעאל.


הצוות זכה בפרס ביחד עם 3 גופים נוספים ומתוך 68 מועמדים מכל הארץ.


מנימוקי ועדת הפרס: הצוות ראוי לפרס לאיכות ולמצויינות על פועלו בפיתוח ובהפעלת תכנית התערבות בעבור מאות זקנים ובני משפחותיהם, אשר בנויה על ראייה מערכתית ותיאום בין ארגוני הפועל בשיתוף פעולה מתמשך תוך ניצול מיטבי של המשאבים הקיימים.

אתי גפן מנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה ונוקי בן שושן מנכ"לית עמותת ותיקי עמק יזרעאל הגיעו לקבל את הפרס יחד עם הצוותים העוסקים בזקנה. לדבריהן, הפרס משקף את החתירה של המועצה והעמותה גם יחד, למתן שירות מצויין למען ותיקי העמק. אנו פועלים לקדם את המעורבות של הותיקים בעשייה היישובית והאזורית בתחום הפנאי והחברה מחד, ודאגה לוותיקים מתקשים, מאידך.


ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר ברך על קבלת הפרס ואמר השבוע: "ברכות לצוות המשותף ולעשייה החשובה עבור ותיקינו. נמשיך לפעול להעניק לוותיקים שלנו את מיטב השירותים בכל התחומים, אני מודה לסגניתי, חנה פרידמן – יועצת ראש המועצה לאזרחים ותיקים, האמונה על התחום ועומדת בראש מינהלת אזרחים ותיקים במועצה".

עבור לתוכן העמוד