מועצה אזורית עמק יזרעאל
  מועצה אזורית עמק יזרעאל
  דלג על מועצה אזורית עמק יזרעאל

  מועצה אזורית עמק יזרעאל

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  דוא"ל - info@emekyizrael.org.il

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  מפגן עוצמה יזרעאלי:

  כ- 2200 בני נוער מעמק יזרעאל פתחו את שנת הפעילות של תנועות הנוער
  5/10/2016

  במוצאי שבת התקיים באמפי ויצו נהלל טקס פתיחת שנת הפעילות של תנועות הנוער במועצה האזורית עמק יזרעאל. הטקס התקיים במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר,  כ 2200 מילדי עמק יזרעאל (שכבות ד'-ט') ובני משפחותיהם.  

  הטקס חתם יום חוויתי של טיולים אליהם יצאו החניכים כבר משעות הבוקר ברחבי הגלבוע ומשגב. לפנות ערב, נרגשים ומלאי חוויות, הגיעו בני הנוער לנהלל לטקס פתיחת שנת הפעילות תשע"ז ולשיאו של הטקס - קבלת החניכים החדשים לתנועת הנוער – 450 תלמידי כיתות ד' מכל יישובי המועצה. החניכים החדשים חלפו לקול תשואות הקהל והתקבלו על ידי הוריהם ואורחי הארוע בהתרגשות רבה. במהלך הטקס הופיעו להקות צעירות שהקפיצו את הקהל, והוקרנו סרטים שתארו את ההכנות לטקס ואת הטיולים אליהם יצאו בני הנוער.

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, שקיבל את החניכים החדשים, ברך ואמר: " ברכות לחניכים החדשים – ילדי כיתות ד' שמתחילים את שנתם הראשונה בתנועה, מאחל לכולכם שנה טובה ומלאת עשייה פורייה".

  אלה בדש, מ"מ מנהלת מחלקת הנוער במועצה ברכה ואמרה: "חג המעלות האזורי הוא מפגן של עצמה ויכולות של בני הנוער בתחומים רבים- הדרכת צעירים, כתובות האש, בניית הטקס וארגון מקום הטקס על ידי שכבת כיתות ט' וצוות הפעילים, מופעי הלהקות הצעירות- כולם נעשו על ידי בני נוער למען ילדים ובני הנוער, אני מודה לכל מחלקות המועצה שנרתמו להפקת היום המורכב הזה". כמיטב המסורת, חתם את הערב מפגן כתובות אש חגיגי ומרשים.

  סרטון הכנת הטקס:

   

  סרטון טיול פתיחת שנת פעילות:

  עבור לתוכן העמוד